Kontak ons

Per e-pos of telefoon of kom maak 'n draai by die feeskantoor.

Telefoonnommer

Adres

Erfurthuis, Ryneveldstraat 37

Stuur vir ons 'n boodskap!

Enige navrae, wenke of voorstelle is welkom.

Woordfees-personeel

Saartjie Botha

Direkteur: Toyota US Woordfees & Wow

ssb@sun.ac.za

Esté Pelser

Toyota US Woordfees-projekbesturder

estepelser@sun.ac.za

Marlise Serfontein

Borgskap- en handelsmerkbestuurder

marlises@sun.ac.za

Ulrike Vorndran

Gasvryheid en verblyf

ulrikev@sun.ac.za

Corinne Harmsen

Senior departementele beampte

ch@sun.ac.za

Lishen Chetty

Finansiële bestuurder

lchetty@sun.ac.za

Brechmari Van Wyk

Tegniese Koördineerder

bvanwyk@sun.ac.za

Dirkie van der Merwe

Logistiek

porra2@dpk.co.za

Retha Bornmann

Koördineerder: Bemarking en Aktivering

rethab@sun.ac.za

Olivia Wallow

Toyota US Woordfees: Kaartjieskantoor

fees@sun.ac.za

Danie Marais

Publisiteit en filmfees

danie_marais@sun.ac.za

Khanita Rhode

Vervoer en Kunstenaarslogistiek

krhode@sun.ac.za

Projekte

Stuur ‘n e-pos aan adminfees@sun.ac.za

André van der Merwe

US Koor

Given Jikwana

Buya-projek

Ilana Cilliers

AmaZink

WOW-personeel

Fiona van Kerwel

WOW-projekbestuurder

fionac@sun.ac.za

Shireen Crotz

Sanlam WOW-Spelfees

sac@sun.ac.za

Jeneen Wallow

WOW-studentewerwing

jmw@sun.ac.za

Wilderene Groenewald

Administratiewe en finansiële beampte

wilderene@sun.ac.za

Marlene Hendrikse

WOW-leesprojekte

marleneh@sun.ac.za

Cherelle September

WOW Administratiewe beampte

cas@sun.ac.za